History

White Horse Ranch se nachází ve Středočeském kraji, v České republice. Vznikl na podzim roku 2009, kdy se k nám na "doporučení" kamarádky Aji dostala první Breyer kobylka Cherry from Rose Valley, která brzy po příjezdu porodila klisničku Sindy, alias Sunny Day. Tehdy jsem začala uvažovat o založení opravdového ranche.

A tak 14.10.2009 vznikla první stránka s názvem "Ranch Red Strawberry". Naši koníci byli převážně Schleichové, ale postupně začínali přibývat Breyer - Classic a Mini Whinnies. Náš první Traditional dorazil někdy v listopadu, a nebyl to nikdo jiný, než Polaris, známý pod show name Shining Star. Postupně začínali přibývat další a další koníci, ale také zaměstnanci, jako např. Dara Brown, vedoucí našeho malého jezdeckého klubu a naše veterinářka Laura, s celou rodinou Atwoodových.

A pak, kolem 17.5. 2010 se náš ranch oficiálně přejmenoval na WHR a vznikly nové stránky...

No a jak to bylo s LS a začínajícími úspěchy? V roce 2010 jsme navštívili Fun Day v Kacanovech, pořádanou Trinity Holdings, kde jsme získali první výhry. A pak až v roce 2011 jsme navštívili Celebrating Live Show, pořádanou Lintith a WW Ranchem, odkud jsme si odvezli první Stone klisničku - "Margotku".

V současnosti máme cca. 61 koní a celkem velký personál. Do budoucna plánujeme výstavbu nových stájí a pořizování nových úspěšných a krásných koní. :)

 

Na závěr bych chtěla poděkovat rodině Sládkových, díky které mám většinu BH, potom Aje98, která mě přivedla ke sbírání, Elen, díky které máme Mary... a spoustě dalším úžasným lidem, které jsem díky modelům poznala. Díky! :)

 

 

Member of the:

www.cabhb.wbs.cz              www.cashb.mypage.cz

Personal

Carrie - majitelka White Horse Ranche

 

Dara Brown - vedoucí jezdeckého klubu, ošetřovatelka koní

 

Laura Atwood - veterinářka pro celý White Horse Ranch

 

Naši jezdci: Jennifer Black, Kylie Black, Justin Atwood, Megan Atwood

 

Členky WHR JK: Sarah Saroyan, Lisa Dashwood, Ashley Atwood